„Eureka Biblioteka!” z wizytą w Bibliotece Publicznej w Zwierzynie

06.05.2023
TVP Kultura, sobota 13 maja godz.16.20
Na kolejny odcinek "Eureki Biblioteki!" zapraszamy już 13 maja o godz. 16.20 do TVP Kultura. Tym razem odwiedzimy Bibliotekę Publiczną w Zwierzynie.

Mistrzowie słowa i książka na telefon

Gminna Biblioteka Publiczna w Zwierzynie to prężnie działająca kameralna instytucja kultury. Znajdziemy tu nie tylko książki, ale też interesującą galerię fotograficzną prezentującą zdjęcia dawnego Zwierzyna, spotkamy się również z filmem i teatrem. Biblioteka prowadzi dyskusyjny klub filmowy i oferuje zajęcia teatralne dla seniorów "Mistrzowie słowa - Eliza Orzeszkowa", organizuje konkursy dla uczniów takie jak na przykład konkurs wiedzy o książce podróżniczej „W drogę". Prężnie działa tu Dyskusyjny Klub Książki, a także akcja pod tytułem "książka na telefon". Czytelnicy, którzy nie mogą wypożyczyć książek osobiście, korzystają z tej bardzo przyjaznej opcji - wybrane przez nich egzemplarze są im dostarczone bezpośrednio do domu.

Kolejny odcinek "Eureki Biblioteki!" na TVP Kultura odbędzie się już w sobotę 13 maja o godz.16.20.

„Eureka Biblioteka!” to cykl telewizyjny zrealizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Seria ukazuje nowoczesne biblioteki publiczne – beneficjentów NPRCz 2.0, prezentuje ich ofertę kulturalno-edukacyjną, najciekawsze wydarzenia i działania na rzecz społeczności lokalnej.

 

 

 

Zapisz się na newsletter

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) „RODO" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Narodowe Centrum Kultury z siedzibą w Warszawie, ul. Płocka 13 (kod pocztowy: 01-231), tel: 22 21 00 100 w celu subskrypcji newslettera NPRCz 2.0.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).