Konferencja dla beneficjentów BLISKO w Gdyni – relacja

10.06.2022
Beneficjenci dwóch naborów konkursu dotacyjnego BLISKO spotkali się na konferencji w Gdyni w dniach 7-8.06.2022 r.

Bibliotekarze i bibliotekarki z całej Polski mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi wynikami badań dotyczących promocji czytelnictwa, zastanowienia się nad istotą „trzeciego miejsca” oraz zainspirowania się przykładami działań innych instytucji.

Fotorelacja

Podczas warsztatu sieciującego uczestnicy wymienili się doświadczeniami i refleksjami związanymi z realizacją BLISKO. Drugiego dnia konferencji podzielili się na grupy, aby w 5 filiach Biblioteki Gdynia oraz Stacji Kultura – Biblioteka Rumia pracować metodą service design nad projektowaniem oferty dla różnych grup odbiorców. Konferencja była częścią wsparcia szkoleniowego dla beneficjentów konkursu dotacyjnego BLISKO realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach NPRCz 2.0. Współorganizatorem wydarzenia była Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni.

Zapisz się na newsletter

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) „RODO" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Narodowe Centrum Kultury z siedzibą w Warszawie, ul. Płocka 13 (kod pocztowy: 01-231), tel: 22 21 00 100 w celu subskrypcji newslettera NPRCz 2.0.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).