Spotkanie dla beneficjentów BLISKO

22.05.2022
W dniach 16-18 maja 2022 roku gościliśmy w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach i pracowaliśmy z 46 bibliotekami z całej Polski nad tym, jak przygotować się do zadań w ramach konkursu BLISKO.

Zastanawialiśmy się nad diagnozą potrzeb i potencjału kulturowego społeczności lokalnej, nad planowaniem rozwoju zespołu oraz nad tym, co dla nas oznacza „trzecie miejsce”.

Fot. Marianna Kulesza / NCK

Fotorelacja

Wymienialiśmy się doświadczeniami związanymi z budowaniem partnerstw na rzecz rozwoju czytelnictwa i ze współpracą ze społecznością lokalną. Nawiązywaliśmy współprace i budowaliśmy ogólnopolską sieć kontaktów. Poznaliśmy też tutorów, którzy będą wspierać biblioteki w dwuletnim procesie. Bardzo dziękujemy za inspirujące i wzmacniające spotkanie, trzymamy kciuki za dalsze kroki!

Przypominamy, że w dniach 7-8 czerwca 2022 roku na konferencji w Gdyni z beneficjentami obu naborów konkursu pogłębimy wiedzę o projektowaniu oferty promującej czytelnictwo dla rożnych grup odbiorców.

Do zobaczenia!

Zapisz się na newsletter

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) „RODO" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Narodowe Centrum Kultury z siedzibą w Warszawie, ul. Płocka 13 (kod pocztowy: 01-231), tel: 22 21 00 100 w celu subskrypcji newslettera NPRCz 2.0.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).