Strefa NPRCz 2.0 na Stadionie Legii

Do 08.10.2023
Czytanie na sportowo - w niedzielę 8 października Strefa NPRCz 2.0 zagości przy ul Łazienkowskiej w Warszawie.
Zapraszamy wszystkich kibiców i mieszkańców Warszawy do odwiedzenia naszej strefy NPRCz 2.0, która pojawi się w niedzielę na Stadionie Legii, tuż przed meczem z Rakowem Częstochowa. Na wszystkich odwiedzających czeka strefa wymiany książek, koło fortuny z molami książkowymi i animacje sportowo-czytelnicze dla dzieci.

Legia Park to specjalnie wygospodarowana przestrzeń z atrakcjami dla kibiców i ich rodzin. Czekając na piłkarskie emocje przed meczem Legii Warszawa, fani sportu mogą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. W niedzielę 8 października, w godzinach 14:30 - 17:30 sportowe emocje połączą się z zamiłowaniem do czytania; obok muzyki na żywo, atrakcji dla dzieci, boiska i foodtrucków pojawi się strefa NPRCz 2.0, gdzie najmłodsi goście będą mogli spróbować swoich sił w piłkarsko-czytelniczych wyzwaniach. Będzie można również skorzystać ze strefy wymiany książek, leżaków oraz szerokiego wyboru literatury sportowej.

Czekamy na Was w Legia Park!

Zapisz się na newsletter

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) „RODO" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Narodowe Centrum Kultury z siedzibą w Warszawie, ul. Płocka 13 (kod pocztowy: 01-231), tel: 22 21 00 100 w celu subskrypcji newslettera NPRCz 2.0.

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).